Idea naszej firmy

Większość poszkodowanych w Polsce otrzymuje zaniżone odszkodowanie i nawet o tym nie wie! Co można w takiej sytuacji zrobić? Jak w prosty sposób uzyskać właściwe odszkodowanie?

Najprostszym sposobem jest porównanie odszkodowania. Do tej pory możliwości porównania były bardzo ograniczone i często kosztowne. Dlatego naszym klientom proponujemy darmową analizę kosztorysu. Dzięki niej klient może się dowiedzieć, jak bardzo ubezpieczyciel zaniżył jego kosztorys. Z taką wiedzą może starać się o wyższe odszkodowanie.

Nasi konsultanci wspierają także wiedzą i odpowiadają na każde pytanie związane z odszkodowaniem. Informują także, jakie kroki należy podjąć, aby uzyskać właściwe odszkodowanie. Rozszerzone informacje możesz znaleźć także na naszym blogu.

Idea naszej firmy
Współpracują z nami najlepsi rzeczoznawcy

Współpracują z nami

najlepsi rzeczoznawcy

Analiza kosztorysu w 24 godziny

Analiza kosztorysu

w 24 godziny

Rzetelna obsługa na jasnych zasadach

Rzetelna obsługa

na jasnych zasadach

Dlaczego my?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo i interes naszych klientów. Stosujemy proste procedury, dzięki którym wypłata odszkodowania jest szybka. Na każdym etapie informujemy też o podjętych czynnościach - dbamy o przejrzystość. Dzięki temu możliwa jest wypłata właściwego odszkodowania na jasnych zasadach.

Bez dodatkowych kosztów

Bez dodatkowych kosztów

Analiza kosztorysu jest darmowa. Nie ponosisz też żadnych kosztów na dalszych etapach postępowania.Dzięki temu uzyskujesz wyższe odszkodowanie.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Postanowiłeś jednak zrezygnować ze współpracy? Szanujemy Twoje decyzje, dlatego możesz zrobić to bez ponoszenia konsekwencji. Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat, ani nie żądamy wyjaśnień.

Zero spamu

Zero spamu

Nie musisz obawiać się niechcianych telefonów i e-maili. Twoje dane kontaktowe potrzebne nam są tylko po to, aby informować Cię o postępach w sprawie. I do niczego więcej.