Police

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

Odszkodowania Police – jak uzyskać dopłatę, gdzie się zgłosić, potrzebne dokumenty

Możesz bezpłatnie zweryfikować kosztorys i w przypadku wykrycia zaniżeń otrzymasz dopłatę do zaniżonego odszkodowania.

Police

CENNA WIEDZA

Odszkodowania Police – co trzeba wiedzieć?

Zdobycie odszkodowania nie jest trudne. Gdy doznałeś lub doznałaś szkody w wyniku wypadku drogowego, masz prawo do odszkodowania z polisy OC sprawcy. W Policach przyznaje się wysokie odszkodowania za szkody zdrowotne, obrażenia ciała i koszty leczenia. Czego często nie pamiętają osoby ubiegające się o odszkodowanie? Najważniejsze jest to, że żadne ubezpieczenie nie wypłaci odszkodowania automatycznie. Konieczne są określone kroki, o których przeczytasz w tym artykule. Być może końcowy wynik dochodzenia odszkodowania nie będzie zadowalający - w takim przypadku należy ubiegać się o dodatkową dopłatę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że otrzymasz zaniżoną kwotę. Nie zgadzaj się na ugody z towarzystwem ubezpieczeniowym, gdyż masz prawo do uzyskania większej sumy. W procesie dochodzenia odszkodowania w Policach nie jest potrzebna pomoc kancelarii prawnej, radcy prawnego lub drogich porad. Wystarczą informacje dostępne na stronie ps.org.pl.

Police

WARTO TO PAMIĘTAĆ

Dochodzenie odszkodowań Police – o tym pamiętaj na miejscu zdarzenia

Jeśli doznamy szkody w wyniku wypadku lub kolizji, należy nam się odpowiednie odszkodowanie. Koszty leczenia oraz uszkodzenia mienia powinien pokryć ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Proces dochodzenia odszkodowania zaczyna się od momentu zdarzenia. Po stwierdzeniu, że nie ma poszkodowanych, możemy przystąpić do wyjaśniania okoliczności wypadku drogowego. Aby otrzymać należne odszkodowanie, potrzebny jest dokument z miejsca zdarzenia. Konieczne jest złożenie oświadczenia przez sprawcę kolizji, które jest niezbędne w procesie dochodzenia odszkodowania. Będzie to wymagane przy składaniu ostatecznego wniosku. W oświadczeniu muszą znaleźć się podstawowe informacje, takie jak: dane uczestników zdarzenia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, PESEL, numer dowodu osobistego i prawa jazdy), określenie roli sprawcy i poszkodowanego, numer polisy OC sprawcy oraz dane właścicieli pojazdów. W przypadku dochodzenia odszkodowania, ważne są również zdjęcia pojazdu po kolizji. Na ich podstawie rzeczoznawca ubezpieczeniowy przygotowuje kosztorys, który wpływa na wysokość odszkodowania. Dlatego ważne jest, aby zadbać o dokładną dokumentację.

Police

JAK ZGŁOSIĆ SZKODĘ?

Odszkodowanie komunikacyjne w Policach – jak zgłosić się do ubezpieczyciela

Warto wiedzieć, że miejsce zdarzenia w Policach nie jest jedynym miejscem, w którym należy załatwić wszelkie formalności związane z wypadkiem. Obecnie coraz mniej jest punktów stacjonarnych ubezpieczycieli, dlatego istnieje kilka sposobów na zgłoszenie szkody po kolizji drogowej i uzyskanie odszkodowania.Pierwszym wariantem jest zgłoszenie szkody w punkcie stacjonarnym ubezpieczyciela sprawcy, jednak nie musi to być koniecznie oddział w Policach - może to być dowolna placówka. Kolejną opcją jest dostarczenie dokumentów pocztą - tradycyjną lub elektroniczną. Można także skontaktować się z infolinią ubezpieczyciela sprawcy i zgłosić szkodę telefonicznie.Jednak najwygodniejszą metodą jest skorzystanie z formularza dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela, jeśli jest to możliwe. Dzięki temu można załatwić wszystko online i uniknąć konieczności wizyty w placówce stacjonarnej.

Police

MOŻESZ OTRZYMAĆ DOPŁATĘ

Uzyskanie odszkodowania w Policach. Komu należy się dopłata do wypłaty odszkodowania?

Jeśli kwota, którą otrzymałeś od ubezpieczyciela na Twoje konto nie jest wystarczająca, nie martw się! Masz jeszcze możliwość uzyskania wyższego odszkodowania dzięki naszej pomocy prawnej. Często zdarza się, że ubezpieczyciele zaniżają należne odszkodowania, jednak nasze doświadczenie pokazuje, że nie jest to trudne do udowodnienia i można uzyskać dodatkowe pieniądze. Wiele osób może starać się o dopłatę, a podstawą jest niezadowolenie z otrzymanej kwoty. Ważne jest, aby nie akceptować zaproponowanej przez ubezpieczyciela ugody, nawet jeśli jesteśmy niezadowoleni. Jeśli minęło mniej niż 3 lata od decyzji ubezpieczyciela i wystąpiły błędy w kosztorysie, istnieje duża szansa na uzyskanie dopłaty. W takiej sytuacji masz trzy opcje - możesz samodzielnie badać regulaminy firm ubezpieczeniowych, jednak nie ma gwarancji sukcesu. Możesz też skorzystać z pomocy radcy prawnego, ale wtedy musisz liczyć się z kosztami za każdą godzinę jego pracy. Najlepszą i darmową opcją jest skorzystanie z formularza na naszej stronie. Przeprowadzimy analizę i skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o możliwości uzyskania dopłaty oraz o kwocie, na którą możesz liczyć. Nie ryzykujesz, więc warto skorzystać z naszej pomocy.

Police

DOPŁATA DO ODSZKODOWANIA

Wypadek samochodowy odszkodowanie. Jakie otrzymasz odszkodowanie z OC sprawcy w Policach

Najczęściej występującą sprawą w dochodzeniu odszkodowań jest odzyskiwanie środków z OC sprawcy. Aby otrzymać pieniądze, musisz zgłosić się po nie. Nie czekaj zbyt długo, aby zgłosić szkodę. Masz na to 3 lata, ale im dłużej zwlekasz, tym dłużej będziesz musiał poczekać na wypłatę odszkodowania. Jak już wiesz, w przypadku dochodzenia odszkodowań z OC sprawcy, konieczne będzie złożenie oświadczenia przez osobę odpowiedzialną za kolizję. W zależności od wybranego sposobu zgłoszenia do ubezpieczyciela, pamiętaj o dołączeniu odpowiednich dokumentów i zdjęć szkody. Ubezpieczyciel ma 30 dni od daty zgłoszenia na wypłatę kwoty odszkodowania bez sporów, ale wciąż masz możliwość odwołania się od tej decyzji. Pamiętaj o złożeniu dyspozycji wypłaty, która określi numer konta, na które zostaną przelane środki odszkodowania.

Police

MOŻESZ SPRZEDAĆ SWOJĄ SZKODĘ

Jak działa odkupienie odszkodowania?

Istnieje możliwość uzyskania wysokiego odszkodowania oraz uniknięcia problemów związanych z formalnościami. Chodzi o możliwość wykupienia odszkodowania, co jest również dostępne w Policach.Jak to działa? Na podstawie umowy cesji wierzytelności. Taka umowa zakłada, że obecny właściciel wierzytelności przekazuje swoje prawa do innej osoby - cesjonariuszowi, który staje się pełnoprawnym właścicielem wierzytelności, będącej przedmiotem umowy.Na rynku istnieją firmy, które oferują dochodzenie roszczeń związanych z szkodą w drodze postępowania sądowego. Jeśli skontaktujesz się z taką firmą, otrzymasz propozycję finansową.Takie rozwiązanie ma wiele korzyści.Po pierwsze - pieniądze są wypłacane bardzo szybko. Niektóre firmy zapewniają przelewy w ciągu 48 godzin od załatwienia wszystkich formalności.Po drugie - brak kosztów związanych z postępowaniem sądowym oraz długotrwałego procesu sądowego.Po trzecie - oszczędność czasu. Stresująca sytuacja nie będzie już Twoim problemem.Jeśli podoba Ci się to rozwiązanie, wypełnij formularz dostępny na naszej stronie internetowej i dowiedz się, jaką kwotę możemy Ci zaproponować. Wycena szkody przez naszego wykwalifikowanego rzeczoznawcę jest bezpłatna, więc nie ryzykujesz niczego, a masz szansę tylko zyskać. W żadnym momencie nie będziemy żądać od Ciebie żadnych opłat.

Police